Kariéra
pojďte s námi do toho

Volná místa

Regionální zástupce - Reseller

Náplň práce:

  • jednání se zájemci o investování do nemovitostí
  • příprava investiční analýzy a doporučení pro klienty
  • samostatná jednání v terénu
  • uzavírání objednávek

Požadujeme:

  • schopnosti vést jednání s klienty
  • reprezentativní vystupování
  • samostatnost a podnikavost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • uplatnění v rozvíjejícím se oboru
  • minimální konkurenci v oboru
  • školení a semináře
  • volnou pracovní dobu, Home office
  • výborné provize dle dosažených výsledků

Team manager

  • jednání se zájemci o místo Regionální zástupce - Reseller
  • vedení obchodní skupiny zástupců a jejich podpora
  • vedení schůzek s významnými klienty

Požadujeme:

  • organizační a manažerské dovednosti
  • schopnosti vést vlastní skupinu obchodníků

Nabízíme:

  • velmi zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru s minimální konkurencí
  • předávání kontaktů na zájemce o spolupráci
  • výborné provize a bonusy dle dosažených výsledků

Sales manager Senior

  • Setkání s Team manažery a obchodními zástupci
  • Řízení a vedení skupin a jejich podpora
  • Vedení jednání s významnými zákazníky
  • Příprava obchodního plánu a kontrola jeho dodržování

Požadujeme:

  • Organizační a manažerské dovednosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Schopnost řídit skupinu manažerů a obchodníků
  • Samostatnost a podnikavost

Nabízíme:

  • Velmi zajímavou práci v rozvíjející se oblasti s minimální konkurencí
  • Volnou pracovní dobu, Home Office
  • Vynikající provize a bonusy odpovídají dosaženým výsledkům

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.